ÖVRIGT / Leksaker / Cowboys & indiander 15816561
nr 1581 6561
Cowboys & indiander
Elastolin, bland annat Tipis, Totempålar & häst med vagn. Höjd: 4-20 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:24:24
26/11 23:30:16